Elérhetőségek

Miskolci II. Rákóczi Ferenc
Általános Iskola

 
3532 Miskolc, Zoltán u. 5.
46/532-515 46/532-516
igazgato@rakoczisuli.hu
e-napló

 

Győri Kapui Tagiskola
3534 Miskolc, 
Miklós utca 13.
Titkárság: 30/8411384
Tanári: 30/8411008
Igazgatói: 30/8411354

tagisk@rakoczisuli.hu
e-napló

 

Címlap

"Szép Tündérország támad föl szívemben, ilyenkor decemberben. A szeretetnek csillagára nézek, megszáll egy titkos, gyönyörű igézet, ilyenkor decemberben." - december 19-én tartottuk iskolánkban a karácsonyi ünnepséget.
Az emlékezetes műsorban a 3.b osztályos tanulók és iskolánk énekkara szerepelt. A bibliai történet és a lélekemelő dalok szárnyán egy varázslatos, tiszta világba juthattunk el. Köszönet érte a felkészítő tanároknak: Gelsei Jutka, Krivos Erika és Cseh Tiborné tanárnőknek. Szeretetteljes ölelés minden hűséges énekkarosnak. Külön köszönet a zenekar tagjainak:Bencsik Dávid apukának,Kiss István kollégának és Lakatos Félix középiskolás diáknak. Szólistáink voltak: Németh Dóra, Porkoláb Panna. Szavalóink: Klusovszki Kíra. Tamás Anett és Tassi Timián. Mindenkinek szép ünnepet és szeretetben, egészségben és szerencsében bővelkedő új évet kívánunk.

  

 

Képes összefoglalón itt látható!